ÜLKÜ OCAKLARI RAMAZAN AYI BOYUNCA İFTAR SOFRASI KURUYOR

ÜLKÜ OCAKLARI RAMAZAN AYI BOYUNCA İFTAR SOFRASI KURUYOR

Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Abdurrahman Arıkan,  Burdur Hükümet Konağı karşısı Hükümet Caddesi üzeri Berberoğlu Pasajı içerisinde bulunan Gökbörü Eğitim Seminer Konferans Salonu’nda Ramazan ayı boyunca hayırseverlerin destekleri iftar yemeği veriyor. MHP İl Yönetim Kurulu üyesi ve Günalan Köyü Muhtarı Hayrettin Ayar pişirdiği 3 farklı yemek dağıtımına Ocak Başkanı Abdurrahman Arıkan bizzat katılıyor.

Önceki gün verilen iftar yemeği sonrası Çağdaş Burdur Gazetesi muhabirlerimize röportaj veren Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Abdurrahman Arıkan;  “Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı olarak Gökbörü Eğitim, Seminer ve Konferans Salonumuzda Allah nasip ederse bir ay boyunca her gün iftarımız oluyor. Burada iftarımızı hayırseverlerle birlikte biz karşılıyoruz.  Bütün halkımızı buraya iftar yapmaya davet ediyoruz. Her zaman birlik beraberlik içinde iftarlarımızı yapalım. Bu gecenin bu akşamların sevabından hepimiz Allah nasip ederse nasiplenelim.” dedi.

MHP İl Yönetim Kurulu üyesi ve Günalan Köyü Muhtarı Hayrettin Ayar; “Değerli Burdurlu hemşerilerimiz geleneksel olarak her yıl partimiz ve Ülkü Ocaklarımız adına verdiğimiz  iftar yemeklerini bu yıl da veriyoruz.  Burdurlu iş adamlarımızdan, partimiz abilerimizden kardeşlerimizden hayırseverlerimizden herkesten Allah razı olsun. Günlük 100-150 kişilik yemek çıkarıyoruz herkes buyurup gelebilir. Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Allah nice ramazanlara kavuşturması dileğiyle herkese teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Halil İbrahim Kara – Hale Pak

https://youtu.be/m_Bhkgy2AVs