Flaş Haber Yeni

İZZET AKBULUT MAZBATASINI ALDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur il teşkilatında mazbata heyecanı yaşandı. 14 Mayıs 2023 milletvekili genel seçimlerinde Burdur Milletvekili seçilen SMMM İzzet Akbulut, mazbatasını aldı.  Eşi Esra Akbulut, çocukları Beren ve Ata Akbulut, Annesi Aynur Akbulut, babası Selami Akbulut, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi Hülya Ercengiz, CHP İl Başkanı Mehmet Cevni, Merkez İlçe Başkanı İlyas Divarcı, Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer,  Burdur Belediye Meclisi, İl Genel Meclisi üyeleri ile milletvekili adayları Hülya Gümüş, Süleyman Erman ve çok partililer ile birlikte Burdur Adliyesi’ne giden İzzet Akbulut  28’inci dönem Burdur Milletvekili mazbatasını İl Seçim Kurulu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Musa Talih’in elinden aldı.  Mazbata teslimi töreni, 23 Mayıs 2023 Salı günü saat 15.00’da Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Musa Talih’in makamında gerçekleşti.

 

 

Törende kısa bir konuşma yapan İl Seçim Kurulu Başkanı Talih; “Göstermiş olduğunuz demokratik olgunluktan, saygı ve nezaketten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler İl Seçim Kurulu olarak hiçbir sorun su-ıkıntı yaşamadık. Gösterdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz. Hayırlı, uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Allah hayırlı görevlerde bulunmayı nasip etsin inşallah. Muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Mazbatasını aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan CHP 28. dönem Burdur Milletvekili İzzet Akbulut; “Bende sizlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah,  vatanımıza, milletimize hep birlikte hayırlı işler  yaparız.” diye konuştu. Akabinde Burdur Adliyesi  ana giriş kapısı önünde basın açıklamasında bulundu. 

İzzet Akbulut'un konuşması için  TIKLAYINIZ