Flaş Haber Yeni

BURDUR BELEDİYESPOR’DA YÜZLER GÜLÜYOR

 

Burdur’da 1.Amatör Liginin 4.Haftasında Gazi Atatürk Stadında Kılavuzlarspor- Burdur Belediyespor müsabakası gerçekleşti. Karşılaşmada gülen taraf 2-0‘lık skorla Burdur Belediyespor oldu.

Burdur Belediyespor maçın 33.dakikasında Yusuf Can Çetin ve 54.dakikada Gökhan Güven’in ayağından bulduğu gollerle müsabakadan 2-0 galip ayrıldı.

Maçla ilgili görüşlerini dile getiren Burdur Belediyespor Kulübü Başkanı Ali Say; “ Öncelikle kış mevsiminin kendisini hissettirdiği ve çok soğuk bir havada oynanan müsabakada her iki takım oyuncularını tebrik ediyorum. Birbirleriyle olduğu kadar soğukla da mücadele etti futbolcularımız. Maça gelecek olursak, geçen hafta almış olduğumuz sürpriz Gölhisarspor yenilgisiyle takımımızda moraller bozulmuştu. Bu yenilgiyi telafi edip tekrardan çıkışa geçmek istiyorduk ve Kılavuzlarspor gibi ligin iddialı ve güçlü ekiplerinden birine karşı çok güzel ve etkili bir futbol oynayarak 2-0’lık galibiyetle sahadan ayrıldık. Bu galibiyetten dolayı teknik ekibim ve futbolcularımı kutluyorum. Kılavuzlarspor’a bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyorum.  Ayrıca Burdur 1.Amatör Ligindeki takımlara müsabakalardan sonra yemek ikram eden Burdur Belediye Başkanım Ali Orkun Ercengiz’e ve Burdur Belediyesi emekçilerine tüm kulüplerimiz adına teşekkür ederim." dedi.

 

H.Nesibe Solak