Flaş Haber Yeni

YENİ ÇAVDIR DEVLET HASTANESİNİN İHALESİ 7 NİSAN’DA YAPILACAK

YENİ ÇAVDIR DEVLET HASTANESİNİN İHALESİ 7 NİSAN’DA YAPILACAK

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Çavdır’a inşa edilecek yeni ilçe entegre hastanesinin ihalesinin 7 Nisan’da gerçekleşeceğini açıkladılar

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Çavdır'a yapılacak olan devlet hastanesinin ihalesinin 7 Nisan’da yapılacağını duyurdular. Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, "Yapmış olduğumuz girişimler sonrasında Sağlık Bakanlığı İmar İnşaat Daire Başkanlığı tarafından projelerin onaylanmasıyla, Bakanlığımız ihale için 07.04.2021 tarihini belirledi. İhale aşamasının sonuçlanması ile hastanenin yapımına başlanılacak. Sağlık Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan İlçe entegre hastanesi 10 yataktan oluşacak" bilgisini paylaştılar. 
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Çavdır ilçesine devlet hastanesi kazandırılması için emeği geçenlere teşekkür eden Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Çavdır'ımıza yeni Hastane yapılması konusunda en başta yatırım programına alınması ve ödenek aktarılması talimatı veren Kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Burdurlu Hemşerilerimiz adına şükranlarımızı arz ederiz. Süreci hızlandırma talimatı veren Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir’e ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz’e, Sayın Valimiz Ali Arslantaş'a, teşekkür ederiz” açıklamasında bulundular.

HABER MERKEZİ