Saadet Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı, “Allahu Teala bu nurlu ve kutlu ayın her türlü hayr, feyz, bereket, rahmet, ecr ve sevabından azami derecede istifade etmeyi cümlemize nasip ve müyesser eylesin.”

Saadet Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından mübarek Ramazan ayının başlaması münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı. Saadet Partili Kadınların tebrik mesajı şöyle: “Ramazan;  eğer kalp kırmamaksa,  gönül almaksa, gücü yettiği halde her acısını sadece Rabbine bırakmaksa, gönül orucunuz mübarek olsun. Dilini temiz tutmak, rızkına şükretmek, derdini yalnız Allah’a (cc )  sunmak, doğruyu tavsiye etmek ise dil orucunuz mübarek olsun. Gözünü haramdan sakınmak, güzel bakmak, güzeli görmek, gördüğüne hüsn-ü zan ile hükmetmek ise göz orucunuz mübarek olsun. Kulağını gıybete kapatmak, Kura’n sesine açmak, doğru tavsiye dinlemek, hakk kelamı duymaksa kulak orucunuz mübarek olsun. Güzel düşünmek, bedeni hak yolunda yormak, kötü işlerden kaçmak, kul hakkına dikkat etmekse bedeninizin, aklınızın ve ruhunuzun orucu mübarek olsun.
Rabbim hakkıyla eda etmeyi nasip etsin. Ramazan-ı Şerifinizi cümleten tebrik ederim. Allahu Teala bu nurlu ve kutlu ayın her türlü hayr, feyz, bereket, rahmet, ecr ve sevabından azami derecede istifade etmeyi cümlemize nasip ve müyesser eylesin! İkramat ve ihsanat-ı ilahiyenin coştuğu bu mübarek günler, dünyanın her yerindeki tüm mümin ve müslüman kardeşlerimizin, muratlarına erdiği, mutlu ve bahtiyar olduğu, acıların dindiği, yaraların sarıldığı, mazlumların kurtulduğu, mücahidlerin zafer kazandığı, Alem-i İslam’ın uyandığı, dargınların barıştığı, ihtilafların çözüldüğü, güçlerin birleştiği, birlik ve beraberliğin sağlandığı günler olsun! Hayırlı Ramazanlar”

HABER MERKEZİ