Flaş Haber Yeni

ORGANİZASYONLARIN İLK ADRESİ: DNM GOLD KIR BAHÇESİ VE ORGANİZASYON

 

Yaz aylarında hareketliliğe neden olan düğün sezonu kış aylarının gelmesiyle birlikte azaldı. Çiftler düğünlerinin daha unutulmaz hale gelmesi ve güzel görsellere sahip olmak için dokulu daha çok organizasyon firmalarında alıyorlar. Genel bir değerlendirme için Burdur’da faaliyet gösteren, organizasyon konusunda ilk akla gelen, açılışlarda, özel günlerde ve doğum günlerinde de etkili olan DNM Gold Kır Bahçesi ve Organizasyon ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik.

Röportajımıza kendisini tanıtarak başlayan DNM Gold Kır Bahçesi ve Organizasyon sahibi Niyazi Aktürk, 2000 doğumlu olduğunu, Burdur’da ikamet ettiğini ve bu sektörde Burdur’a hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

 8 yıldır bu sektörde olduklarını da ifade eden işletme sahibi Aktürk, düğün sezonunda taleplerin çok olduğunu ancak işi severek yaptıkları için bu durumun güzel bir yön olduğunu da ekledi.

Her geçen yıl değişen düzen ile birlikte sektöründe değişime uğradığını, müşterilerin taleplerinin de değiştiğine değinen Aktürk, müşterilerin taleplerini karşılamak için çeşitli organizasyonlara sahip olduklarını, bu organizasyonlarında düğün, nişan, kına geceleri, doğum günü organizasyonları gibi organizasyonların alt yapısında her türlü hizmeti verdiklerini söyledi.

 

 

İlginç organizasyon talepleri oluyor mu sorumuza, ‘Zaman zaman ilginç organizasyon talepleri de geliyor.’ dedi. Gelen ilginç organizasyon taleplerinde şaşırdığınız bir organizasyon oldu mu?’ sorumuza şaşırdıkları çok değişik bir organizasyon olmadığını ifade etti.

Bünyelerinde bulunan imkânlarla müşterilerden gelen talepleri karşılayabiliyor musunuz?’ sorumuza ise; ‘Elimizdeki imkânlar yılların verdiği tecrübe ile fazla olduğu için rahatlıkla müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz.’ dedi.  

 

 

 

 

Kış ayları yaklaşırken de kış sezonunu nasıl tamamladıklarını sorduğumuzda, hava şartları nedeniyle düğünlerin azalmasından kaynaklı olarak organizasyonların azaldığını ancak doğum günü organizasyonları gibi  kapalı alanlarda da gerçekleştirilen organizasyonların olduğunu söyledi.

Önceki seneleri temel aldığımızda organizasyon talepleri artıyor mu azalıyor mu? sorumuza karşılık olarak değişen ve gelişen dünya nedeniyle düğün ve organizasyon sektöründe her geçen yıl daha çok artış olduğunu dile getirdi.

Son olarak işletme sahibi Niyazi Aktürk, DNM Gold Kır Bahçesi ve Organizasyon olarak Burdur’a hizmet vermeye devam ettiklerini ayrıca özel olarak da organizasyon teklifleri aldıklarını belirtti.

H.Nesibe Solak