AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, parti yönetimi ile birlikte aşağı pazardaki esnafları ziyaret etti

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, esnaf ziyaretlerine aşağı pazardan devam etti. Milletvekili Özçelik’e esnaf ziyaretinde İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, İl Başkan vekili Mustafa Özboyacı, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve parti yönetimi eşlik etti.
Milletvekili Özçelik ve beraberindeki heyet, aşağı pazarda faaliyet gösteren dükkanları tek tek dolaşarak, esnafların istek ve şikayetlerini dinledi. Özçelik, pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntılardan esnafın rahatlaması için AK Parti Hükümeti tarafından sağlanan destek ve kolaylıklarla ilgili bilgiler verdi.
Ziyarette gazetecilere açıklamada bulunan Özçelik, yoğun geçen bütçe görüşmelerinden ve yasal düzenlemelerden sonra Meclis çalışmalarına salgın tedbirlerinden dolayı ara verildiğini belirtti.

Memleketinde programlar yaparak salgın tedbirleri çerçevesinde vatandaşla buluştuklarını anlatan Özçelik, “Yatırımlarla ilgili kurumlarımızın müdürlerinden brifingler alıyoruz, ilimizin valisiyle değerlendirmelerde bulunuyoruz. Çarşımızda vatandaşımızla bir araya geliyoruz.” dedi.

Hayal GİRİŞİM