Flaş Haber Yeni

İYİ PARTİ BURDUR İL BAŞKANI YUSUF ALTINDAL'DAN GENEL KURUL SONRASI AÇIKLAMA

İYİ PARTİ BURDUR İL BAŞKANI YUSUF ALTINDAL'DAN GENEL KURUL SONRASI AÇIKLAMA

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Yusuf Altındal, geçtiğimiz hafta sonu yapılan genel kurulun ardından bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Başkan Altındal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Liderlerin koltuklarına yapışık olduğu günümüz siyasetinde çekilmenin görüldüğü pek alışık olunmayan bir durumda Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in gösterdiği örnek bir davranış, feraset ve feragati sonucu partimiz aldığı kararla genel kurula gitmiştir.  Ayrıca 4 adayın katılarak yapıldığı 5. Olağanüstü genel kurulumuz yine tüm siyasi partilerimize örnek olacak demokratik bir ortam ve nezaket içinde gerçekleşmiştir. Büyük bir olgunluk, sevgi, saygı, söylem ve coşku içinde tamamlanan kurultayımızdan Sayın MÜSAVAT DERVİŞOĞLU başkanımız, genel başkanlığa seçilmiştir. Genel Başkanımıza ve seçilen yeni GİK üyelerimizi tebrik ediyor çıktıkları bu yeni  yolda başarılar ve yol açıklığı diliyoruz. İYİ PARTİ yi güçlendirip İKTİDAR YAPACAKLARINA inancımız sonsuzdur. Birlikte yürüyüp yol arkadaşı olmaktan da gurur ve şeref duyuyoruz. Yolumuz açık, hedefe ulaşmak hızlı ve yakın olsun.
         Genel kurulumuzda aday olan Sayın KORAY AYDIN  ve Sayın MEHMET TOLGA AKALIN  başkanlarımız da baş tacımız olup gönüllerimizin  başkanlarıdırlar. Kongremize renk katan Sayın GÜNAY KODAZ  hanımefendi de gönlümüzde bir yer edinmiştir. Her üçüne de ayrı ayrı tebrik ve teşekkür ederiz. Son defa deyip duygusal bir konuşma yaparak Allahaısmarladık deyip bizleri hüzünlendiren ama unutmayacağımız ve her daim genel başkanımız olarak kalbimizde yeri olan (kimimize göre abla, kimimize göre ana, kimimize göre kardeş, kimimize göre bacı olan) daimi  genel başkanımız Sayın  Meral Akşener hanımefendiye de yeni hayatında sağlık ve huzur dileriz."

Haber Merkezi