Flaş Haber Yeni

İYİ PARTİ ADAYI ERKAN’DAN ESNAF ZİYARETİ

İYİ Parti Burdur Milletvekili adayı Faruk Erkan, Adliye Caddesi, Namık Kemal Caddesi, Şehit Akif Altay Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. 

Seçim çalışmalarına Burdur merkezde devam eden İYİ Parti Burdur Milletvekili adayı Faruk Erkan, Adliye Caddesi, Namık Kemal Caddesi ve Şehit Akif Altay Caddesi esnaflarını ziyaret etti. İYİ Parti Milletvekili Faruk Erkan’a, İl Başkanı Namık Kemal Özkan, Merkez İlçe Başkanı Adnan Gün ve partililer eşlik etti. Ziyarette esnaflar, özellikle son zamanlarda artan vergi yükü, yüksek kira ücretleri ve işlerinin azalması gibi sorunlardan şikayetçi olduklarını belirttiler.

Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Milletvekili adayı Erkan, esnafın her zaman yanında olacaklarını söyledi. Milletvekili adayı Erkan, “Bugün esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımız ekonomik kriz, artan vergi yükü, yüksek kira ve işlerinin azalmasından şikayetçi. Sorunların farkındayız. 14 Mayıs’ta esnafımızın sorunlarına çözüm bulacağız. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın desteğiyle Burdur’da tarih yazacağız.” diye konuştu. 

Haber Merkezi