Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Burdur BİM Birleşik Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol ile 10 kişi İşbaşı Eğitim Programı kapsamında şubelerde işe başlayacak

Burdur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Burdur BİM Birleşik Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol ile 10 kişi İşbaşı Eğitim Programı kapsamında şubelerde işe başlayacak. İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Protokolü ile 10 kişi “Perakende Satış Elemanı” mesleğinde çalışacak. 
İŞKUR olarak, katılımcıya günlük 108,68 TL cep harçlığı, iş kazası ve meslek hastalığı sigorta primi ile genel sağlık sigortası prim giderleri ödenmekte olduğunu belirten İl Müdürü Yunus Emre Akalın, İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Protokolü ile 10 vatandaşımız “Perakende Satış Elemanı” mesleğinde 24 Mart da işe başlayacağını söyledi.  İŞKUR İl Müdürü Akalın, “Yapacağımız 10 kişilik istihdamla işsizlerin iş sahibi olması ve iş hayatına girişleri bizleri mutlu etmektedir.  Yaptığımız piyasa araştırması ve işyeri ziyaretleri ile program ve projelerimiz tanıtılıp, istihdama olan katkımız devam edecektir” dedi. 

HABER MERKEZİ