Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık,  yatırım programı kapsamında Kozluca Köyünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu

Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur’un Kozluca Köyü ilk ve ortaokulu ziyaret etti. İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyeleri Halil Candan ve Halil Çiçek’in yanı sıra Kozluca Köyü Muhtarı Mehmet Yavuz ile birlikte Kozluca Köyü ilk ve ortaokulu ziyaret ederek, okul hakkında genel bilgi aldılar. Başkan Murat Akbıyık, Burdur’da öncelikli hizmet alanlarının eğitim olduğunu belirterek, “kurumlar arasındaki işbirliğine, dayanışmaya ve yardımlaşmaya büyük bir hassasiyet ve önem veriyoruz. Bu birlik ve beraberlik sayesinde birçok sorunun üstesinden kolaylıkla geldik. Hepimizin ortak amacı memleketimize hizmet etmek. Şehrimizi daha iyi, daha güzel bir konuma getirmek. Hizmet eden kurumlar olarak, ikili ilişkilerimizin de bundan önce olduğu gibi bundan sonra da daha kuvvetli olacağını düşünüyorum” dedi.
BAŞKAN AKBIYIK KOZLUCA’DA PROJELERİ DEĞERLENDİRDİLER
Burdur İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyeleri Halil Candan ve Halil Çiçek ile birlikte Burdur’un Kozluca Köyü’ne ziyarette bulundu. Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, merkeze bağlı Kozluca Köyü Muhtarı ile bir araya gelerek Kozluca hakkında istişarelerde bulundu. Burdur Merkeze bağlı Kozluca Köyüne ziyarette bulunan İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyeleri Halil Candan ve Halil Çiçek ile birlikte köy muhtarı Mehmet Yavuz ile Muhtarlık binasında bir araya gelerek, köy için yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.  Sonrasında ise proje çalışmalarının yapıldığı ve yapılacağı yerleri incelediler.

HABER MERKEZİ