• ÜMMÜ YAMAN İLKOKULU-ORTAOKULU PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bucak İlçesi Karacaören Köyüne Hayırsever Salih Yaman tarafından Annesinin adına Ümmü Yaman İlkokulu-Ortaokulu binası yapım işi protokolü imzalandı.  Vali Ali Arslantaş, İl Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya, Hayırsever İş insanı Salih Yaman Karacaören Köyü’ne yapılacak 8 derslikli ‘’Ümmü Yaman İlk ve Ortaokulu binası yapımı protokolünü imzaladılar. SY Enerji AŞ. Sahibi Salih Yaman’a eğitime verdikleri destekten teşekkür eden Burdur Valisi Ali Arslantaş, eğitim görecek öğrencilere ve Karacaören Köyü’ne hayırlı olmasını diledi.

Geçtiğimiz gün Burdur İl Özel İdaresi Valilik Makamında gerçekleşen Protokol İmza Töreninde ayrıca Milletvekili Bayram Özçelik ve Milletvekili Yasin Uğur’da yer aldı.

İNŞAATINA HEMEN BAŞNILACAK

Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, protokol imza töreni sonrası yaptığı yazılı açıklamada; “Bucak Karacaören Köyümüze yapılacak ilk ve ortaokulumuz ile ilgili EÜAŞ Genel Müdürlüğümüz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde yer tahsisi yapılmıştı. Okulumuzun yapımı için Burdur Valiliğimizde düzenlenen törenle hayırsever işadamı Salih Yaman ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında protokol imzalandı. Evlatlarımızın yeni okullarına Eylül ayında kavuşması için yapımına da hemen başlanacak.” sözlerine yer verdi.

HAYIRSEVER İŞADAMI SALİH YAMAN’A TEŞEKKÜR 

Milletvekili Uğur açıklamasının devamda; “Karacaören ilk ve ortaokulumuzun yapımını üstlenen hayırsever işadamı Salih Yaman abimize Burdurlu hemşehrilerim ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Karacaören Köyümüze ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi. Haber Merkezi