Flaş Haber Yeni

HAYIRSEVER İŞ İNSANI CADIL, KORKUTELİ FATMA-MEHMET FEN LİSESİ’NDE KAVURMA ŞENLİĞİ DAHA DÜZENLEDİ

Korkuteli Fatma-Mehmet Fen Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi. Okul bahçesinde önceki gün  düzenlenen programa Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü, İlçe Jandarma Komutanı Vedat Kılınç, İlçe Emniyet Müdürü Osman Cihan Torun, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, İlçe Müftüsü Mustafa Kızmaz, İlçe Sağlık Müdürü Oya Dirican, Korkuteli Tarım ve Orman Müdür Vekili Selda Sert ve Hayırsever Erol Memioğlu, Arif Cebeci, Ethem Ruhi Kavukçu, Okul Müdürü Erkan Süha Doğrul, Müdür Yardımcısı Süleyman Atalay, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kavurma şenliği hakkında görüşlerini paylaşan Okul öğrencileri, okullarında her yıl geleneksel olarak yapılan şenlik ve etkinlikler için Okulun Banisi Mehmet Cadıl ve Okul yönetimine teşekkür etti.

mehmet cadıl

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan yaptığı açıklamada Okulun Banisi Hayırsever İş İnsanı Mehmet Cadıl’ın okulu yaptırmakla kalmadığını ve öğrencilerle yakından ilgilenerek onlar için çeşitli aktiviteler yaptığını aktardı. Eğitime sağladığı katkılardan dolayı İş İnsanı Mehmet Cadıl ve tüm hayırseverlere teşekkür etti.  Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü ve Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl daha sonra Öğretmenler Odası’na geçerek, öğretmenlerle sohbet etti. Kaymakam Sezgin Üçüncü burada yaptığı konuşmada, “Kavurma Şenliği” için başta Mehmet Cadıl olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

 “Başarı liderde olur, Lider doğmaz, yetişir” diyen Okulun Banisi İş İnsanı Mehmet Cadıl, daha fazla başarı için daha fazla çalıştıklarını aktardı. Cadıl okul arkadaşı Arif Cebeci ile bir anısını da paylaştı. 

Hayırsever Arif Cebeci ise, başarının ne kadar önemli olduğunu vurguladı ve öğretmenlerden başarılı nesiller yetiştirmelerini istedi. Haber Merkezi