Genç Girişimci Nur Akın’ın açtığı ‘Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ eski Burdur Barosu binasında hizmet vermeye başladı

Psikolog Nur Akın, Burdur’da Psikolojik Danışmanlık Merkezi açtı. Burdur Merkez Konak Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi Eski Baro Apartmanında açılan ‘Nur Akın Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde  ‘Aile Danışmanlığı’, ‘Evlilik ve İlişki Danışmanlığı’, ‘Çocuk ve Ergen Danışmanlığı’, ‘Bireysel Psikolojik Danışmanlık’, ‘Eğitim Danışmanlığı’, ‘Oyun ve masal terapisi’ alanlarında hizmet verilmeye başlandı.
İLK ZİYARET ÇAĞDAŞ BURDUR GAZETESİ’NDEN
Çağdaş Burdur Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal, Genç Girişimci Nur Akın’ı ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.   Babasının kendisinin de öğrencisi olduğunu belirten Gazetemiz Sahibi Hasan Ali Daldal, aynı zamanda Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi olduğunu kaydetti. Gerek sivil toplum örgütleri olarak, gerekse gazete olarak bu güne kadar genç girişimcilere her türlü desteği verdiklerini, bundan sonra da vermeye devam edeceklerini söyledi.
“BURDUR’A VE VATANA HAYIRLI BİR PSİKOLOG OLARAK GÖREVİMİ SÜRDÜRECEĞİM”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten genç girişimci Psikolog Nur Akın, “Burdurluyum. Burdur’da doğdum ve büyüdüm. Burdur Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldum. Lisans Eğitimimi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladım. Çocukluğumdan beri Psikoloji Eğitimi alarak iyi bir psikolog olmak istiyordum. Ve sonunda bunu başardım. Ceza İnfaz Kurumu Koruma Memuru babam Çetin Akın,  emekli Hemşire annem Sevim Akın, Psikolog ablam Işıl Akın’ın ve diğer destekleyenlerim sayesinde; ‘Nur Akın Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni açtım. ‘Aile Danışmanlığı’, ‘Evlilik ve İlişki Danışmanlığı’, ‘Çocuk ve Ergen Danışmanlığı’, ‘Bireysel Psikolojik Danışmanlık’, ‘Eğitim Danışmanlığı’, ‘Oyun ve masal terapisi’ alanlarında hizmet vermekteyim.  Burdur’a ve vatana hayırlı bir psikolog olarak görevimi sürdüreceğim” açıklamasında bulundu.

Halil İbrahim KARA