Flaş Haber Yeni

BURDUR GENÇLİK MERKEZİNDE İFTAR

BURDUR GENÇLİK MERKEZİNDE İFTAR

Burdur Gençlik Merkezi’nde depremde gönüllü olarak görev alanlar ve depremzede vatandaşlar iftar yemeğinde bir araya geldi.

Burdur Gençlik Merkezi ramazan etkinlikleri kapsamında 13 Nisan 2023 Perşembe günü Gençlik Merkezi binasında gönüllüler ve depremzede vatandaşlarla iftar yemeği düzenlendi.  Programın açılışını Gençlik Merkezi lideri Okan Ülker yaptı. Programda yemekten önce konuşan Gençlik Merkezi Müdürü Atila Aksoy:

“Burdur Gençlik Merkezi olarak deprem bölgesinden ilimizde misafir ettiğimiz kardeşlerimiz için hazırladığımız iftar programına hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Davetimizi kırmayıp icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu sene Ramazan ayını 11 ilimizi kapsayan Kahramanmaraş merkezli büyük bir deprem afetinin gölgesinde geçiriyoruz. Cenabı hak bizlere böyle felaketleri bir daha yaşatmasın.” diye konuştu.

Müdür Aksoy konuşmasının devamında; Burdur esnafına, Gençlik Hizmetleri Müdürüne ve depremde yaraların sarılmasında yardımlarını esirgemeyen Burdur halkına teşekkür etti.

Program,  Hoca Sami Ural’ın duası ve Hatay’dan gelen depremzede vatandaş tarafından okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile sona erdi. Üzeyir Gül - Hale Pak

https://www.youtube.com/watch?v=X1gBLn13E4Q