İller Bankası Bölge Müdürü Fuat Koçal, Kemer ilçesine yapılacak GES Projesiyle ilgili Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay’ı makamında ziyaret etti

Burdur’a bağlı Kemer ilçesine yapılması planlanan ve ihale aşamasında olan Güneş Enerji Projesi çalışmaları devam ediyor. İller Bankası Bölge Müdürü Fuat Koçal, projeyle ilgili gelişmeleri görüşmek üzere Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası paylaşımda bulunan Başkan Özay, “İller Bankası Bölge Müdürümüz Sayın Fuat Koçal, Belediyemizi ziyaret etti. Bölge Müdürümüz ile ilçemizde yapılacak olan GES Projemiz ve ihale aşamasında olan (SUKAP) altyapı çalışmaları hakkında istişareler de bulunduk. Derdimiz ilçe halkımızın daha sağlıklı içme suyu kullanması ve kış aylarında su sıkıntısı yaşanmaması için yeni su depolarını kazandırmak.
GES PROJEMİZ
İller Bankası Genel Müdürlüğünce ihalesi yapılan 120 KWA GES Projemiz Yer Teslimi İller Bankası Bölge Müdürümüz Sayın Fuat Koçal ve Yüklenici Firma Yetkilisi Halil Özay’ın katılımları ile imzalandı. Belediyemiz bütçesine gelir sağlayıcı GES Projemiz ilçemize hayırlı olsun. Projemizin hazırlanmasında emeği geçen başta personellerim olmak üzere herkese teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

HABER MERKEZİ