Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ‘Aile Haftası’ etkinlikleri kapsamında piknik programı tertip etti.  Burdur Çendik Plajı Tesislerinde 20 Mayıs 2022 Cuma günü gerçekleşen programa AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Bayram Özçelik, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, AFAD Müdürü Yasin Tokgöz, Sağlık Müdürü Dr. Sırrı Şenbayram, Gençlik ve Spor Müdürü Orhan Kemerkaya, İŞKUR Müdürü Yunus Emre Akalın, Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan,  Türkiye Mıuharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilcisi Hasan Okyar, kurum çalışanları, kuruma bağlı kurum ve kuruşlarda kalan-eğitim gören öğrencileri ile geçmiş yıllarda kurum kalmış öğrenciler, emekli memur, müdür ve mezun öğrencilerin katıldı. İkramlar ile başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti. İl Müdürü Mehmet Şimşek, Emekli kurum Müdürü Süleyman Yeşilyurt, Mezun öğrenci Hüseyin Gencer birer konuşma yaptılar.

Palyaçolar eşliğinde yapılan halat çekme, sandalye kapma, çuval, yumurta ve balon patlatma yarışmaları renkli görüntülere neden oldu. Bucak İsmail Sarı Rehabilitasyon Merkezi folklor ekibi gösterilerde bulundu.

Programa katılan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, kurumum bakım ve himayesinde kalan çocuklarla tek tek ilgilendi. Oyunlarına ortak oldu. Söylenen türkülere eşlik etti. Mutluluklarına mutluluk kattı. 

Halil İbrahim Kara