Esnaflar kargolarını yüzde 60 indirimle gönderecek

BESOB Başkanı Metin Sipahi, “Esnaflarımıza bu pandemi döneminde destek olmak amacıyla kargo şirketlerinin iş takiplerini ücretlerini Odamız olarak incelememiz sonucunda burdur sürat kargo ile anlaşma imzalayarak esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Sürat Kargo arasında anlaşma imzalandı. BESOB Başkanı Metin Sipahi, Sürat Kargo ile imzalanan anlaşmaya kapsamında esnafların bir yıl boyunca tüm kargolarını yüzde 60 indirimle göndereceklerini kaydetti.  Sürat Kargo ile yapılan anlaşma hakkında bilgi veren BESOB Başkanı Metin Sipahi, “Esnaflarımıza bu pandemi döneminde destek olmak amacıyla kargo şirketlerinin iş takiplerini ücretlerini odamız olarak incelememiz sonucunda Burdur Sürat Kargo ile anlaşma imzalayarak esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz. Biz Esnaf Odaları Birliği olarak esnafımızın menfaatine olan her konuyu ciddi bir şekilde ele alıp inceliyoruz. Dünyayı saran bu salgın hastalıkla mücadelede esnafımıza bu şekilde yaptığımız anlaşmalarla katkıda bulunmak istiyoruz.  1 yıl boyunca yüzde 60 indirim teklifini bize sunan Sürat Kargo Burdur Acente Sahibi Melih Çelikkaya’ya pandemi döneminde tatil yapmadan sokağa çıkma yasağında bile çalışan ekibine ve bütün kargo çalışanlarına şahsım ve bütün esnafımız adına teşekkürü bir borç bilirim. Sürat Kargo ile yapılan yüzde 60 oranındaki indirim anlaşmasının esnafımıza fayda sağlaması dileklerimle hayırlı olmasını diler. Esnaflarımıza ve tüm hemşerilerime hayırlı günler dilerim” açıklamasında bulundu.
Sürat Kargo Burdur Acente Sahibi Melih Çelikkaya ise “Pandemi dönemi olarak yaşadığımız bu zorlu günlerde bizimle çalışan birçok esnafımızı dinledik ne yapabiliriz diye Bölge Müdürlüğümüzle yaptığımız görüşmelerde bizde elimizi değil vücudumuzu taşın altına koyarak şartlarımızı zorlayarak güncel fiyatlarımızdan yüzde 60 indirimli faydalanmalarını sağlayarak destek olmaya karar verdik. Esnaf Odaları Birliği Başkanımız Sayın Metin Sipahi’ye şahsımın işletmekte olduğum Sürat Kargo Acentemize ve ekibime güvendiği için çok teşekkür ederim. Sürat Kargo olarak süratle ve özenle kargo hizmeti verdiğimiz esnaflarımız başta olmak üzere tüm Burdurlu hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Bu anlaşma için Metin Sipahi Başkanımıza, Yönetimine, bağlı tüm oda başkanı ve üyelerimize teşekkür eder, bu vesile ile tüm hemşerilerimize saygı ve sevgilerimizi sunarız” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ