Burdur Devlet Hastanesinde yapılan düzenleme ile muayenehane, tetkik alma ve müşahede alanları oluşturuldu

Artan koronavirüs vakaları nedeniyle Burdur Devlet Hastanesi acil servisinde Covid-19 için düzenlemeler yapıldı. Hastalar ve çalışanlar için geniş ve kullanışlı muayenehane, örnek alma ve müşahede alanları oluşturuldu.
Türkiye genelinde olduğu gibi Burdur’da da koronavirüs vaka sayılarının artış göstermesinin ardından Burdur Devlet Hastanesi acil servisi genişletildi. Koronavirüs için ayrılmış alanlarda yapılan düzenlemeyle hasta ve çalışanlar için geniş ve kullanışlı muayenehane, örnek alma ve müşahede alanları oluşturuldu.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nedim Ongun ve hastane yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Mengi ve Okan ziyaretinde koronavirüs için düzenleme yapılan alanları inceledi. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Mengi, “Türkiye genelinde olduğu gibi Burdur’umuzda artan Covid-19 vaka sayıları nedeniyle Acil serviste daha geniş bir alanın planlanmasına ihtiyaç duyulmuş ve genişletilerek, koronavirüs için ayrılmış alanlarda yapılan düzenlemeler ile hastalarımız ve çalışanlarımız için geniş ve kullanışlı muayene, örnek alma ve müşahede alanları oluşturulmuştur. Büyük emeklerinden dolayı Başhekimimiz Doç. Dr. Nedim Ongun beye ve hastane yönetimine çok teşekkür ederim. Hastanemize ve şehrimize hayırlı olmasını dilerim. AK Parti Hükümeti olarak Halkımıza en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada BDH Yönetimine teşekkür etti. Milletvekili Özçelik, “Burdur Hastanemizde acil serviste Covid19 için ayrılmış alanlarda yeni yapılan düzenlemeler ile hastalarımız ve sağlık çalışanlarımız için daha geniş ve daha kullanışlı  muayenehane, tetkik alma ve müşahede alanları oluşturuldu. Bu düzenlemeleri yapan hastane Başhekimimiz Doç. Dr. Nedim Ongun’a ve Başhekim Yardımcılarına ve Sağlık Müdürlüğü yöneticilerimize, hastanedeki yönetici ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ