Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, “Yaşlı bakım ve huzur evi projemizin yer tahsis işlemleri onaylandı. Vizyon projelerimizden biri olacak olan ve bir tatil köyü konseptindeki projemize bugün itibariyle başlıyoruz” dedi

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Yaşlı Bakım ve Huzur Evi Projesinin yer tahsis işleminin tamamlandığını ve projeye başladıklarını müjdeledi. Projeyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Alagöz, “Uzun zamandır beklediğim güzel haber bugün geldi. Yaşlı bakım ve huzur evi projemizin yer tahsis işlemleri onaylandı. Vizyon projelerimizden biri olacak olan ve bir tatil köyü konseptindeki projemize bugün itibariyle başlıyoruz.  Yaşlılarımızın daha huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak, ilçe dışındaki evlatlarının gözlerini arkada bırakmamak, en önemlisi onlara olan vefa borcumuzu ödemek için bu projeye çok önem veriyorum.

Projemizin başta İlçemize, Vatanımıza ve Milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyor, yer tahsis işlerinin tamamlanmasında bizlerden yardımlarını esirgemeyen Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz beyefendiye, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum beyefendiye ve Burdur Milletvekilimiz Sayın Bayram Özçelik beyefendiye, şahsım ve İlçe halkım adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum Ben inanıyorum sizde inanın; bu ilçeyi kendi ölçeğinde Burdur’un değil, Türkiye’nin yıldızı yapacağız. Saygılarımla” açıklamasında bulundu.

Hayal GİRİŞİM