AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, ilçe belediye başkanları ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek,  yatırımlarla ilgili görüştü.

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş, Karamanlı Belediye Başkanımız Fatih Selimoğlu ve Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay’la birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştü. TBMM’de gerçekleşen görüşmede, Milletvekilleri Özçelik ve Uğur ile beraberindeki belediye başkanları, Bakan Kasapoğlu’na Burdur verdiği yatırım desteklerinden dolayı teşekkür ederek, devam eden ve planlanan yatırımlarla ilgili görüştü.
“GENÇLİK ve SPOR BAKANIMIZLA TBMM’de GÖRÜŞMEDE BULUNDUK“
Yatırım görüşmesi hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Milletvekili Özçelik, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Milletvekilimiz Yasin Uğur, Altınyayla Belediye Başkanımız Ahmet Serttaş, Karamanlı Belediye Başkanımız Fatih Selimoğlu ve Kemer Belediye Başkanımız İsmail Özay’la birlikte TBMM’de görüşmede bulunduk. Sayın Bakanımıza Burdur ziyaretinde açıkladığı yatırımlarla ilgili teşekkür ederek, yeni yatırımlar için görüşmeler gerçekleştirdik” bilgisini paylaştı.
Hayal GİRİŞİM