Flaş Haber Yeni

BAHÇELİ, BURDUR'DA KONUŞTU

BAHÇELİ, BURDUR'DA KONUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Burdur'da gerçekleştirdiği mitingde Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istedi.

Şeker Meydanı'nda düzenlenen "14 Mayıs'ta Aziz Milletim Sıra Sende" temalı açık hava toplantısında konuşan Bahçeli, yarın yapılacak seçimlerin ülkenin birliği ve demokrasinin geleceği için önemli olduğunu vurguladı.

 Bahçeli, seçimlerin sağduyulu, sakin ve demokratik olgunlukla geçmesini diledi. Türkiye'nin huzur ve refahı için seçimlerin hayırlı sonuçlar getirmesini temenni eden Bahçeli, ülkenin dirliği ve milletin birliği için Cumhur İttifakı'nın desteğinin önemine değindi.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

"Bir teröristi nasıl serbest bırakacaksın"

"Sayın Kılıçdaroğlu, sana söyleye söyleye şu gerçeği kafana sokacağım, bundan da asla vazgeçmeyeceğim, sen inkar etsen de Selahattin Demirtaş teröristtir, ortağın HDP bölücüdür, Türkiye düşmanıdır. Osman Kavala Soros'çudur, casustur, şaibelidir, suçludur. Bir teröristi, her taşın altından çıkan Soros'çu bir taşeronu, nasıl serbest bırakacaksın? Bunu nasıl yapacaksın? Bu vaadini nasıl gerçekleştireceksin? Burdur'dan soruyorum, söyle de öğrenelim. Açıkla da bilelim. Paylaş da duyalım. Sırrın nedir? Üzerinde çalıştığın zehirli formülün muhtevası nelerden ibarettir?"

Programın detayları için videoyu izleyiniz.

Halil İbrahim Kara- Üzeyir Gül- Hale Pak