İYİ Parti Grup Toplantısına katılan İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  İYİ Parti Lideri Meral Akşener’e alaca dokuma ipek şal hediye ettiler

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Etkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TBMM’de temaslarda bulundular. İYİ Parti Burdur Heyeti, başkent temaslarında ilk olarak TBMM’de İYİ Parti Grup Toplantısına katıldılar. Grup toplantısının ardından TBMM Fuayesinde İYİ Parti Lideri Meral Akşener’le görüşen Başkan Erkan ve yönetim kurulu üyeleri, burada Akşener’e alaca dokuma ipek şal hediye ettiler. Keyifli geçen ziyarette Akşener, kendisine takdim edilen alaca dokuma ipek şalı boynuna asarak, şalın ipek dokusunu okşadı. Akşener, hediye için teşekkür ederek, Burdurlu vatandaşlara selamlarını iletti.
İYİ Parti Burdur Heyeti, TBMM ziyaretinin akabinde İYİ Parti Genel Merkezinde İyi parti Lideri Meral Akşener ve genel başkan yardımcıları da makamlarında ziyaret ettiler. Başkent temaslarında İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkan’a, İl Sekreteri Osman Uygun ve İl Sözcüsü Ali İhsan Erkan eşlik etti.  Başkent temaslarındaki detayları sosyal medya hesabından aktaran İl Başkanı Faruk Erkan, “Bugün İYİ Parti TBMM grup toplantısında Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Burdur’umuzun alaca dokunması ipek şalını takdim ettik. Ayrıca genel merkezimizde, genel başkanımız ve genel başkan yardımcılarını, İl Sekreteri Osman Uygun ve İl Parti Sözcüsü Ali İhsan Erkan ile birlikte ziyaret ettik.” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ