AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, yeni göreve başlayan Çalışma ve İşkur İl Müdürü Yunus Emre Akalın’a tebrik ziyaretinde bulundu

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, yeni göreve başlayan Çalışma ve İşkur İl Müdürü Yunus Emre Akalın’a tebrik ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi. Ziyarette Başkan Mengi’ye, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve İl Başkan Yardımcıları eşlik etti. Başkan Mengi, yeni göreve başlayan Müdür Akalın’a görevinde başarılar diledi. Müdür Akalın ise Başkan Mengi ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Mengi, “ İlimizde istihdamın istikrarlı ve sürekli olarak artan bir eğilimde olması için hükümetimizin istihdam ile ilgili almış olduğu önlemler ve teşviklerin işverenlere en iyi şekilde anlatılması, iş arayanların doğru ve sağlıklı bir şekilde yönlendirilmesi büyük önem taşımaktadır. İl Müdürlüğümüze görevlendirilen Yunus Emre Akalın görevini en verimli şekilde gerçekleştirileceğine güvenimiz tamdır. Müdürümüze yeni görevi hayırlı ve uğurlu olsun. Bartın’a uzman olarak görevlendirilen önceki il Müdürümüz Ramazan Erdim’e Burdur’umuza yaptığı katkılardan dolayı kendisine çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ