Esnaf  ve Sanatlar Odaları Birliği  Başkanı Metin Sipahi, yılın  ahisi seçilen Mehmet Yılmaz ile birlikte Vali Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret etti

Burdur Valisi  Ali Arslantaş, Ahilik Haftası dolayısıyla ziyarette bulunan kutlama komitesini kabul etti. Ziyaretleri dolayısıyla heyete teşekkür eden Vali Arslantaş, Yılın Ahisi Mehmet Yılmaz’ın şahsında ahilik geleneğini, kültürünü devam ettiren, yaşatan tüm esnaf ve zanaatkârların ahilik haftasını kutladı. Hafta kapsamında yapılacak etkinliklerle ilgili Vali Arslantaş’a bilgiler verilen ziyarette, Ticaret İl Müdürü Aylin Sacide Cankar,  Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, Esnaf Odası Başkanı Nevruz Gökçüoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Durmuş Ceylan, Yılın Ahisi Mehmet Yılmaz yer aldı.

YARIN ÖDÜL TÖRENİ VAR

Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında yarın Burdur Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Sosyal tesislerinde saat. 11.00’da bir program tertip edilecek.  Protokol konuşmaları ile başlayacak programda  ilin yılın ahisi seçilen  Lokantası esnafı Mehmet Yılmaz’a plaket takdim edilecek. Program yılın kalfası, ilin çırağı seçilenler ile belirlenecek diğer dallarda ödül almaya hak kazananlara da ödüller dağıtılacak. Son olarak geleneksel hale gelen pilav ve tatlı ikramında bulunulacak.

Haber Merkezi