Flaş Haber Yeni

ZAFER PARTİSİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYI ERAY ERTÜRK GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

ZAFER PARTİSİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYI ERAY ERTÜRK GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 28.dönem milletvekili seçimlerinde  ‘ Zafer Partisi ’ adı altında girecek Zafer Partisi Burdur milletvekili adayı Eray Ertürk, bugün gazetecilerle bir araya geldi.

 

Burdur Zafer Partisi İl Başkanı Ayhan Özçelik’in de hazır bulunduğu toplantıda konuşan  Ertürk, “Burdur’umuza hizmet etmek amacıyla Zafer Partisi olarak Genel Başkanımız Ümit Özdağ’ın selamlarını sizlere getirdik. Buradaki amacımız; Türkiye Cumhuriyeti’ne 100. yılında hizmetler sunabilmek, elimizi değil gövdemizi gerekirse taşın altına koyarak yurdumuzu şu anda bulunduğumuz sıkıntılı durumdan kurtarmak için hepimize özverili büyük görevler düştüğü düşüncesindeyiz. Bu amaçla bende bu bölgenin insanı olarak, mühendis bir iş insanı olarak Burdur’dan Zafer Partisi adına Ümit Özdağ hocamla birlikte çalışmanın gereği olarak adaylık sürecini başlatmış bulunuyoruz.” dedi.

Ertürk’ün konuşmasının ardından Zafer Partisi Burdur İl Başkanı Ayhan Özçelik ise, “Burdurlu doğduğu yerde doymak istiyor. Göçe karşıyız maalesef gençlerimiz işsizlikten dolayı yakınımızdaki sanayi ve turizm şehirlerine akın akın gidiyor. Sanayi ve tarım alanında yapacağımız atılımlar ile bunun önüne geçmek zorundayız.” diye belirtti.

Üzeyir Gül