AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Gölhisar Yusufça Göleti ve Sulaması işinde bu yıl 4 milyon 650 bin TL ödenek kullanılmış oldu” dediler

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur,  Tarım ve Orman Bakanlığı, DSİ Genel Müdürlüğü tarafından Gölhisar ilçesinde yapımı devam eden Yusufça Göleti ve Sulaması projesi için ek ödenek aktarıldığını bildirdiler. 2020 yılı kapsamında gönderilen ek ödenekler ile 4 milyon 650 bin TL ödenek kullanıldığını kaydeden Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Gölhisar Yusufça Göleti ve Sulaması işinde 1 milyon TL yılbaşı ödeneği mevcuttu, 3 milyon 250 bin TL ek ödenek geldi. Geçen Hafta İçerisinde 400 bin TL daha geldi. Bu yıl 4 milyon 650 bin TL ödenek kullanılmış oldu.” bilgisini paylaştılar.
“TÜM DSİ YATIRIMLARINI TAKİP EDİYORUZ”
Burdur genelinde devam eden tüm DSİ yatırımlarını takip ettiklerini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “İlimiz genelinde devam eden, proje aşamasında ve yatırım aşamasında olan tüm DSİ yatırımlarını takip ediyor, bir an önce çalışmalarının yapılması için görüşmelerimizi sürdürmekteyiz. AK Parti Hükümetlerimiz Burdur’umuzda birçok yatırımı kazandırdı ve kazandırmaya da devam edecektir” şeklinde açıklama da bulundular.

HABER MERKEZİ