AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur beraberinde Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve başkan yardımcıları ile Ankara’da temaslarda bulunarak, Bucak yatırımlarını görüştü

AK Parti Burdur İl başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve başkan yardımcıları, Bucak yatırımlarını görüşmek ve talepleri iletmek üzere Ankara’da temaslarda bulundu.
SPOR TOTO BAŞKANLIĞI
AK Parti Burdur İl başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve başkan yardımcıları, Ankara programında ilk olarak Spor Toto Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Ünal burada, Stadyum Işıklandırması, Dörtlü Soyunma Odası ve Antrenman Sahası projeleri için gerekli sözleşmeleri imzaladı. Spor Toto Başkanlığında imzalanan sözleşmelerin ardından ssyal medya hesabından müjdeli haberi veren Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ilimize yaptığı ziyaret sırasında Bucak ilçemize müjdesini verdiği yarı olimpik yüzme havuzu ve semt sahası projelerinin sözleşmeleri imzalanmıştı. Sayın Bakanımızın diğer müjdeleri, Oğuzhanspor’umuzun Stadyum Işıklandırması, Dörtlü Soyunma Odası ve Antrenman Sahası projeleri için gerekli sözleşmeler Bucak Belediyemiz ile Spor Toto Başkanlığımız arasında imzalandı. İmza törenine Milletvekilimiz Bayram Özçelik, İl Başkanımız Volkan Mengi, Bucak Belediye Başkanımız Emrullah Ünal, İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz ve Belediye Başkan Yardımcılarımız Oğuzhan Erdoğan, Yasin Çiçek ile katıldık. Bucak İlçemize ve Oğuzhanspor’umuza hayırlı olmasını diliyorum” bilgisini paylaştı.
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve başkan yardımcıları, Ankara programının devamında Karayolları Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek, Burdur yatırımlarını görüştü. Karayolları Genel Müdürlüğü ziyaretiyle ilgili, “Milletvekilimiz Bayram Özçelik, İl Başkanımız Volkan Mengi, İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Oğuzhan Erdoğan ve Yasin Çiçek ile birlikte Karayolları Genel Müdürümüz Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettik. İlimizin ve İlçelerimizin talepleri, proje ve yatırımlarımız ile ilgili istişarelerde bulunduk. Burdur’umuza olan desteğinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum” paylaşımında bulunuldu.
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA ZİYARET
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve başkan yardımcıları, ziyaret programının sonunda, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ı ziyaret etti. Burdur yatırımlarının görüşüldüğü ve taleplerin aktarıldığı ziyaretle ilgili, “Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sayın Ahmet Misbah Demircan’ı Milletvekillerimiz Yasin Uğur ve Bayram Özçelik, İl Başkanımız Volkan Mengi, İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Yasin Çiçek ve Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan ile birlikte ziyaret ederek, kentimizde yapacağımız kültür yatırımları ile ilgili taleplerimizi ilettik. Sn. Bakan Yardımcımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz” bilgisi paylaşıldı.

Hayal GİRİŞİM