Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın katılımlarıyla Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı görevi Abdurrahman Arıkan’a devredildi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, teşkilatını ziyaret etti. Genel Başkan Yıldırım, Burdur programı kapsamında Ülkü Ocakları İl Başkanlığı devir teslim törenini gerçekleştirdi, MHP İl Başkanlığı’nı ve İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik’i makamında ziyaret etti.
ÜLKÜCÜLERİN YENİ BAŞKANI: ABDURRAHMAN ARIKAN
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Burdur programı kapsamında ilk olarak Ülkü Ocakları İl Başkanlığında düzenlenen devir teslim törenine katıldı. Başkan Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşen törende, Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı mevcut başkan Şaban Höl’den, genç başkan Abdurrahman Arıkan’a devredildi. Genel Başkan Yıldırım, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, ülkücü gençlere seslenerek, birlik, beraberlik ve çalışkanlık mesajları verdi.
MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
Genel Başkan Yıldırım, devir teslim töreninin ardından MHP İl Başkanı Hikmet Ökte’yi ziyaret etti. Keyifli geçen ziyarette İl Başkanı Hikmet Ökte, yeni MHP İl Binası hakkında bilgi vererek, ülkücü gençler için planlanan çalışmaları aktardı. Ziyarette, MHP Merkez İlçe Başkanı Salih Özparlak ve parti yönetimi de yer aldı.
MÜDÜR BİTİRİK’E ZİYARET
Genel Başkan Yıldırım, Burdur programında son olarak İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yıldırım’a, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, Merkez İlçe Başkanı Salih Özparlak ve parti yönetimi eşlik etti. Keyifli geçen ziyarette, Genel Başkan Yıldırım, sağlıklı ve çalışkan nesillerin yetişmesi için güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında ve destekçisi olacaklarını belirtti.
Genel Başkan Yıldırım, ziyaretlerinin ardından kentten ayrıldı.

Hayal GİRİŞİM