Türk Gençliği Büyük Kurultayına katılan Burdur Ülkü Ocakları, kurultaya ‘Söz verdik lidere, Burdur tek kale’ pankartıyla giriş yaptı.

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından, Türk Gençliği Büyük Kurultayı geçtiğimiz hafta Cumartesi günü düzenlendi. Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kurultaya, Türkiye’nin çeşitli illerinden ülkücüler ilgi gösterdi.  Burdur Ülkü Ocakları ise büyük kurultay için 8 otobüs ve 6 otomobil kaldırdı.
Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Abdurrahman Arıkan, teşkilatlarıyla birlikte Söz verdik lidere, Burdur tek kale’ pankartıyla giriş yaptı.MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın ülkücüleri selamlaması ve konuşmaları ile taçlanan Türk Gençliği Kurultayında,Ülkücü ŞarkıcılarMustafa Yıldızdoğan, Ali Kınık, Osman Öztunç, Behzat Çiçek, Atilla Yılmaz, Zafer İşleyen, Kaya Kuzucu, Alperen Kekilli, Ahmet Öngel, Mahmut Tülek ve Halk oyunu ekibiyle birlikte Turgay Başyayla da sahne aldı.
TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ETTİ
Türk Gençliği Büyük Kurultayının hayırlı olmasını dileyen Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Arıkan, teşkilatının ve büyük kurultaydaki detayları, sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Arıkan, “Türk Gençliği Büyük Kurultayımızı meydanlardan taşarak, büyük bir coşkuyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bir kez daha altını çizmek istiyorum. Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin göstermiş olduğu hedefe, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendinin izinde tereddütsüz bir şekilde yürüyeceğiz. Büyük Kurultayımız kapsamında verdikleri destekten ötürü MHP Burdur İl Başkanlığımıza, MHP Burdur İlçe Başkanlıklarımıza, Üç Hilal Sancağı gururla dalgalandıran Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize, Sendika Başkanlarımıza ve yoğun bir katılım gösteren Teşkilatıma, kıymetli asenalara, kıymetli bozkurtlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun” açıklamasında bulundu.

Hayal GİRİŞİM