• Serkan Vurgun’un  2 dönem kuralı gereği yeniden aday olamayacağı genel kurulda SMMM Süleyman Akbulut ve Gürhan Özveren Burdur SMMMO Başkanlığı’na aday olduklarını açıkladılar.

Burdur Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO)  seçimli olağan genel kurul toplantısı kararı aldı.  Yönetim Kurulu toplayan Burdur SMMMO Başkanı Serkan Vurgun 4 Haziran 2022 tarihinde 2022-2024 dönemi genel kurulunu yapma kararı aldıklarını açıkladı. Yapılacak genel kurulunun meslek camiasına ve meslektaşlarına hayırlı olmasını dileyen Başkan Vurgun, “Seçimli 24’üncü genel kurulumuz 4 Haziran 2022 Cumartesi günü Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nda saat 14.00’da toplantı gündemindeki maddeler tek tek okunup ibra edilecek. 5 Haziran 2022 Pazar günü Burdur Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odamız toplantı salonunda saat 10.00- 17.00 saatleri arasında seçimler yapılacak. Seçimlerde odamızı kayıtlı 234 meslektaşımız oy kullanacak. Tüm Üyelerimizi kongreye davet ediyorum” dedi.

BAŞKAN VURGUN YÖNETMELİK GEREĞİ ADAY OLAMIYOR

Sorumuz üzerine Çağdaş Burdur Gazetesi Muhabirimize açıklamalarda bulunan Burdur SMMMO Başkanı Serkan Vurgun; ‘Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odaları Yönetmeliği’  gereği üst üste 2 başkanlık dönemi kuralı bulunduğu için oda başkanlığına  yeniden aday olamayacağını söyledi.

ÖZVEREN ve AKBULUT ADAY

SMMM Gürhan Özveren ve Süleyman Akbulut,  Haziran ayının ilk hafta sonu yapılacak Burdur Serbest Muhasebesi ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı’na aday olduklarını açıkladılar.

ÖZVEREN; “TÜM MESLEKTAŞLARIMIN OYLARINA TALİBİM”

Gazetemiz Muhabirine konuşan SMMM Gürhan Özveren;  “24. Olağan Genel Kurulda oda başkanlığına ekibim ile birlikte adayım. 2006-2022 yılları arasında oda yönetim kurulu genel sekreterliği görevinde bulundum. Tüm meslektaşlarımın oylarına talibim” dedi.

AKBULUT: “ SIK SIK BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPMAYI PLANLIYORUZ” Gazetemiz muhabirine konuşan SMMM Süleyman Akbulut; “30 yıllık meslek hayatımda eksiklikleri bilen bir kişi olarak tecrübe, bilgi ve donanıma sahibim. Meslektaşlarımızla daha çok bir araya gelerek Sürekli değişen mevzuatlara ayak uydurmak için sık sık bilgilendirme toplantıları yapmayı planlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Halil İbrahim Kara