67’inci ve 68’inci Genel Kurulun Yapılacağı Günde Yeni Yönetim Kurulu Seçimi de Yapılacak

Burdur- Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde seçim heyecanı yaşanacak. Covid-19 salgın hastalığı dolayısıyla ertelenen genel kurul, diğer genel kurul ile birlikte yapılacağı tarih belirlendi. Kooperatif Başkanı Nasuh Eroğuz imzası ile bastırılan davetiyede 67’inci ve 68’inci Olağan Genel Kurul Toplantısının 25 Haziran 2021 Cuma günü Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Stadyumunda saat 10.00’da yapılacağı duyuruldu.  Çağdaş Burdur Gazetesi Muhabirimize telefonda röportaj veren Burdur-Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Eroğuz, pandemi kurallarının maske-mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde yapılacağını duyuran Eroğuz, aynı günde yapılacak 67’inci Olağan Genel Kurul Toplantısının normal, 68’inci Olağan Genel Kurul toplantısının ise seçimli yapılacağını söyledi.
EROĞUZ YENİDEN ADAY
 68’inci Olağan Genel Kurul toplantısında yeni yönetim kurulu seçimi yapılacağını sözlerine ekleyen  Başkan Eroğuz, ekibi ile birlikte yeniden aday olacağını açıkladı.
KAÇ ÜYE VAR?
Bölgenin büyük çiftçi kooperatifi olan Burdur-Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde çoğunluğu Burdur ve köyleri olmak üzere Antalya ve Denizli’den toplam 68 bin üye (ortak) bulunuyor.

Halil İbrahim KARA