Flaş Haber Yeni

MİLLİ VE DİNİ BAYRAMIMIZ BİRLİKTE KUTLANACAK

MİLLİ VE DİNİ BAYRAMIMIZ BİRLİKTE KUTLANACAK

Bu yıl Mübarek Ramazan Bayramını 21, 22, ve 23 Nisan 2023 tarihlerinde kutlayacağız. Ramazan Bayramı’nın 3’üncü gününü ile birlikte Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günü Dünya çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birlikte kutlayacağız.

BURDUR VALİLİĞİ RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI
Burdur Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü Ramazan Bayramı kutlama programı yayınladı. Program, Ramazan Bayramının 1’inci günü 21 Nisan 2023 Cuma günü 06.47’de Budur Ulu Caminde kılınacak Bayram Namazının kılınmasının ardından toplu bayramlaşma ile başlayacak.

Akabinde Burdur Valisi başkanlığından protokol üyeleri sırası ile İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’na bağlı birimleri ziyaret edecek. Halkımızın huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat esasına göre görev yapan güvenlik güçlerimizin bayramlarını kutlayacaklar. Daha sonra huzurevi, devlet hastanesi, İtfaiye Müdürlüğü, engelsiz yaşam merkezi, polis uygulama noktası ziyaret edilecek. Bayramlaşma programı Cuma namazının kılınması ile son bulacak.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 23 NİSAN ULUSAL EGEMNENLİK VE ÇOCK BAYRAMI KUTLAMA POROGRAMI

Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103’üncü yıl dönümü dolayısı ile yayınladığı kutlama programı şu şekilde:

23 Nisan 2023 Pazar günü saat 10.00’da Burdur Cumhuriyet Meydanı Atatürk anıtına çelenk sunumu.

24 Nisan 2023 Pazartesi saat 11.00 Burdur Cumhuriyet Meydanı kutlama programı

Halil İbrahim Kara Hale Pak