AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, ilçe ziyaretleri ve yatırım değerlendirmeleri kapsamında ilçe ziyaret programlarına başladı

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, kent merkezindeki esnaf ziyaretlerini tamamlamasının ardından ilçe ziyaretlerine başladı.  İlçe ziyaretlerine Gölhisar ilçesinden başlayan Milletvekili Özçelik, burada AK Parti Gölhisar İlçe Başkanlığı, Gölhisar Belediye Başkanlığı, Yusufça Belediye Başkanlığı ve Gölhisar Kaymakamlığını ziyaret etti. Milletvekili Özçelik, Gölhisarlı esnafları ziyaret ederek, hatırlarını sordu. Milletvekili Özçelik’e ziyaret programında AK Parti İl Başkan vekili Mustafa Özboyacı, Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay, il başkan yardımcıları ve parti yönetimi eşlik etti.
Ziyaret programını anbean sosyal medyaya aktaran Milletvekili Özçelik’in paylaşımları şöyle:

GÖLHİSAR İLÇE TEŞKİLATI Gölhisar İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Teşkilatlarımız ve Belediye Meclis Üyelerimizle bir araya gelerek, teşkilat çalışmalarımız ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Gölhisar’ımız için Teşkilatımızla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.

GÖLHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
İlçe ziyaretlerimiz kapsamında Gölhisar Belediye Başkanımız İbrahim Sertbaş’ı ziyarette bularak, Gölhisar’ımız ile ilgili gerçekleştirdiği ve planladığı çalışmalarla ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Teşkilatımızla birlikte Belediye Başkanımızın projelerinde her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

YUSUFÇA TEŞKİLATI
Yusufça Belde Başkanımız Nasuh Karasu ve Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Yıldıran Yusufça Beldemiz ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Yusufça’mız için hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.

GÖLHİSAR ESNAF ZİYARETİ Her zaman olduğu gibi, esnafımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Gölhisar ziyaretimiz kapsamında Teşkilatımızla birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirerek, onların taleplerini istediklerini dinledik. Esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz. Rabbim işlerine bolluk ve bereket versin.

GÖLHİSAR KAYMAKAMLIĞI Gölhisar Kaymakamımız Mustafa Ünver Böke’yi ziyarette bulunduk. Sn. Kaymakamımıza çalışmalarında başarılar dilerim.”

Hayal GİRİŞİM