AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Parti Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş, milleti yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girerek yapılan bütün Genel ve Yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne hem de oyunu arttırarak mazhar olmuştur” dedi.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti’nin iktidara gelişinin 18’inci Yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Mengi’nin kutlama mesajı şöyle, “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diye yola çıkan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’yi demokrasiden ekonomiye kadar her alanda tarihi önemde bir değişim sürecine sokmuş ve bugün ülkemiz dünyada sözü geçen ülkeler arasına girmiştir.

AK Parti Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran, Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş, milleti yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girerek yapılan bütün Genel ve Yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne hem de oyunu arttırarak mazhar olmuştur. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti bizzat bu milletin ta kendisidir. Bizler Burdur teşkilatları olarak ilk günkü aşk ile azim ve inançla hizmet etmeye, gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Partimiz her alanda milletimizle kucaklaşmaya devam etmektedir. Bu vesile ile Partimiz için gecesini gündüzüne katan, acı ve tatlı günlerinde hep yanımızda yer almış vatandaşlarımıza şükranlarımı sunar ve şuanda hayatta olmayan gönül vermiş vatandaşlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza Allah’tan Rahmet dilerim. Başarılarla dolu daha nice AK yıllara ulaşmamız dileğiyle, Partimizin iktidara gelişinin 18. yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

HABER MERKEZİ