Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin, hayatını Deniz Altınok ile birleştirdi. Hurşit ve Deniz çiftinin nikah şahitliğini Vali Arslantaş, Milletvekili Özçelik ve Göker ile siyasiler yaparken, nikah akdini ise Başkan Ercengiz gerçekleştirdi

Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin, Deniz Altınok ile hayatını birleştirdi. Burdur Serenler Otelinde çok sınırlı misafirle gerçekleşen nikah törenine Vali Ali Arslantaş, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Dr. Mehmet Göker’in yanı sıra Burdur İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Savaş Soyar, STK başkanları ve kolej kadrosu katıldı.

VALİ ARSLANTAŞTAN ÇİFTLERE “6S” KURALI

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in kıydığı nikahta Vali Arslantaş, Milletvekilleri Özçelik ve Göker, siyasi parti temsilcileri şahit oldular. Vali Ali Arslantaş evlilik cüzdanını evli çiftlere verirken ‘6S’ kuralını öğütledi. Vali Arslantaş, ‘Lütfen bu “6S“ kuralını hiç unutmayın’ diyerek “Sevgi, sadakat, sabır, aynı sofraya oturun, saygı ve sohbet”ten oluşan evlilik kuralını dile getirdi.

2-C ÖĞRENCİLERİ NİKAHA PANKARTLA KATILDI

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda misafir ile gerçekleşen nikah töreninde Bahçeşehir Kolejinin fenomen sınıfı 2-C öğrencileri “Hurşit Amca, 2/C Sınıfı mutluluklar diler” yazılı pankart gönderdi. Alışılmış çiçek yerine duygularını pankartla dile getiren 2-C Sınıfı öğrencilerinin pankartı kutlaması nikah törenine ayrı bir renk kattı. Nikâh töreninde takı yapılmasına izin verilmemesi dikkatlerden kaçmadı.

HABER MERKEZİ