MHP İl Başkanlığı 13’üncü Olağan Kongresi yarın saat 13.00’te Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda gerçekleştirilecek.

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanlığı 13’üncü Olağan Kongresi haftasonu düzenlenecek. Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda gerçekleştirilecek kongrede MHP Genel Merkezinin takdirleri ile tek liste halinde çıkılacak. Mevcut Başkan Hikmet Ökte, kongrede güven tazeleyerek, yeni yönetim kurulu üyelerini, kamuoyuna tanıtacak.
Kongre öncesi basın açıklaması yapan MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, “Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanlığımızın 13’üncü Olağan Kongresi 25 Ekim Pazar günü saat 13.00’de Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda gerçekleşecektir. Genel Başkanımız ve Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleri ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Semih Yalçın’ın tensipleri ile kongremizde İl Başkan adaylığımı beyan ediyorum” açıklamasında bulunmuştu.


KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA KONGRE GERÇEKLEŞTİRİLECEK


Koronavirüs nedeniyle tüm tedbirlerin eksiksiz alındığı ve kurallara uygun şekilde kongre gerçekleştirileceğini kaydeden Başkan Ökte,Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdürmekte olan Covid-19 salgını dolayısıyla sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde ve hazırun listesi haricinde salona kimse alınmayacak” dedi.
Kongrenin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eden Başkan Ökte, “Gerçekleştireceğimiz kongremizin, ülkemize, milletimize, davamıza ve Burdur’umuza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder,  selam ve saygılarımı sunarım. İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik, Kazanan Burdur ve Türkiye olacak” ifadelerini kullandı.

Hayal GİRİŞİM