Gazetemizin Kuruluşunun 17’inci Yıldönümünde, kıymetli protokol üyeleri, meslektaşlarımız ve dostlarımız, bizleri yalnız bırakmadı.

Gazetemizin Kuruluşunun 17’inci Yıldönümü, haber merkezimizde mütevazi şekilde kutlandı. Burdur Valisi Ali Arslantaş başta olmak üzere sivil toplum örgütü başkanları ve meslektaşlarımız, mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadı. Gazetemizin 17’inci Kuruluş Yıldönümünde ilk ziyareti sabah saatlerinde Burdur Valisi Ali Arslantaş gerçekleştirdi.Vali Arslantaş’ı, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal ve Gazetemiz kadrosu kapıda karşıladı.  Gazetemiz personeli ile selamlaşan Vali Arslantaş,  Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal’la sohbet ederek, kuruluşumuzun 17’inci yıldönümü münasebetiyle yayın hayatımızda başarılar diledi.  Halkın haber alma özgürlüğünü sağlayan basın kuruluşlarının önemine vurgu yapan Vali Arslantaş, yerel basının toplumun gözü ve kulağı olarak doğru bilgi ve haberi ulaştırma konusunda önemli sorumluluğu olan bir hizmeti yerine getirdiklerini belirtti.  Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal ise Vali Arslantaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.
BUTSO’DAN TEBRİK ZİYARETİ
Vali Arslantaş’ın gazetemize ziyaretindeBurdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, BUTSO Meclis Başkanı Ömer Çeliker ve BUTSO Başkan Yardımcısı Hüseyin Yardım da eşlik etti. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, kuruluş yıldönümümü münasebetiyle Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal’a fincan takımı hediye etti. Ziyaret birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
MESLEKTAŞLARIMIZ YILDÖNÜMÜ SEVİNCİMİZİ PAYLAŞTI
Gazetemizin 17’inci Kuruluş Yıldönümü sevincimizi meslektaşlarımız paylaştı. Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel, Yenigün Gazetesi Sahiplerinden Kadriye Çetin,Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Yusuf Tortop, Ayrıntı Dergisi İmtiyaz Sahibi Cemalettin Bektaş ve dergi personeli, Anadolu Ajansı Burdur Temsilcisi Bilal Altıok, Demirören Haber Ajansı Burdur Temsilcisi Mesut Madan, Diş Hekimi Süleyman Faki, Burdur İlkadım İnternet Gazetesi Sahibi Mustafa Arslan, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal’ı ziyaret etti. Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen mütevazi ziyaretlerde, meslektaşlarımız yayın hayatımızda başarılar diledi.
BÖLGE MÜDÜRÜ DİLER’DEN, GAZETEMİZE KUTLAMA MESAJI
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Antalya Bölge Müdürü Esen Diler, Gazetemizin Kuruluşunun 17’inci Yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Müdür Diler mesajında, “Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla 17 yıldır Burdur’un sesi olarak Burdur ve bölge basınına katkı sağlayan çağdaş Burdur Gazetesine yayın hayatında nice yıllar diler, emeği geçen herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
GAZETEMİZ ÇİÇEKLERLE DONATILDI
Kuruluş Yıldönümümüz dolayısıyla Burdur Valisi Ali Arslantaş, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Yenigün Gazetesi ve Burdur Gazetesi tarafından çiçek gönderildi.
GAZETEMİZDEN TEŞEKKÜR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hasan Ali Daldal, 17’inci Kuruluş Yıldönümümüzü kutlayarak, mutluluğumuzu paylaşan başta Burdur Valisi Ali Arslantaş olmak üzere, protokol mensuplarına, daire müdürlerine ve kıymetli meslektaşlarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.


Hayal GİRİŞİM