AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Yeşilova ilçesinde yapımı tamamlanan Yeşilova Mahir İz Ortaokulu inşaatının geçici kabulünün yapıldığını açıkladı

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Yeşilova Mahir İz Ortaokulu inşaatı ile ilgili açıklama yaptılar.
GEÇİCİ KABULÜ YAPILDI
Mahir İz Ortaokulu inşaatının tamamlandığını belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Burdur’umuzda eğitim yatırımlarımız devam etmektedir. Eğitim yatırımlarımız kapsamında Yeşilova ilçemize kazandırdığımız 5 milyon 977 bin TL ödenekle 420 günde, bodrum+4 kat olan 16+8 etkinlik dersliği toplam 24 derslik olan Yeşilova Mahir İz Ortaokulunun inşaatı tamamlanarak geçici kabulü gerçekleştirildi. İnşaatı tamamlanan okulumuzda etkinlik sınıfları kapsamında (fen laboratuvarı, müzik odası, kütüphane ve çok amaçlı salon) bulunmaktadır. Burdur’umuzda yeni eğitim yatırımları için çalışmalarımız devam edecektir. Yeşilova öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun.” diye konuştular.

HABER MERKEZİ