DSİ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin, beraberindeki yetkililerle, Bucak ilçesine bağlı Taşyayla Göleti ve Onaç-2 Barajı, Burdur merkez Askeriye Köyü Taşkın Kontrol Tesisi ile Gölhisar ilçesine bağlı Yusufça Göletindeki çalışmaları yerinde inceledi

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin, beraberindeki Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Murat Poyraz ve Şube Müdürlerinden oluşan heyetle birlikte Burdur’da devam eden yatırımları yerinde inceledi.

BUCAK TAŞYAYLA GÖLETİ VE ONAÇ-2 BARAJI
DSİ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin inceleme programı kapsamında ilk olarak Bucak ilçesindeki yatırımları inceledi. Bucak ilçesine bağlı Taşyayla Göleti ve Onaç-2 Barajı inşaat ve çalışmalarını yerinde gözlemleyen Bölge Müdürü Rahmi Şahin,  baraj ve göletlerin yüklenici firma yöneticilerinden bilgi aldı. Bucak’taki inceleme gezisiyle ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımda, “Bucak Taşyayla Göletinde çalışmalar devam ediyor. Bölge Müdürümüz Rahmi Şahin, Bölge Müdür Yardımcımız Hasan Murat Poyraz ve Şube Müdürleri çalışmaları yerinde incelediler. Temelden yüksekliği 37 metre ve 861bin metreküp depolama kapasitesine sahip olan göletimiz, 1158 dekar tarımsal arazinin modern sulama sistemi ile sulanmasını sağlayacaktır. Bucak Onaç-2 Barajı Dolusavak mansap yatak düzenleme ve taş tahkimat çalışmaları devam ediyor” ifadeleri kullanıldı.

ASKERİYE KÖYÜ TAŞKIN KONTROL TESİSİ VE YUSUFÇA GÖLETİ
DSİ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin, Burdur programını Burdur merkez Askeriye Köyü Taşkın Kontrol Tesisi ve Gölhisar ilçesine bağlı Yusufça Göleti inşaatını inceleyerek tamamladılar.

Hayal GİRİŞİM