AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Burdur merkez ve tüm ilçelerimizde yapılacak olan tüm yatırımları yakından takip etmeye ve ilimize kazanması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

AK Parti Burdur Milletvekilli Bayram Özçelik, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve beraberindeki heyet ÇODEM İnşaatında incelemede bulundular.
“İNŞAAT TAMAMLANDIĞINDA TAM ANLAMI İLE ÇOCUK DESTEK MERKEZI OLACAK”
Çocuk Destek Merkezi (ÇODEM) inşaatında incelemelerde bulunan Milletvekili Bayram Özçelik,  Burdur Merkezde Çocuk Destek Merkezi ÇODEM’i kazandırmak için her aşamasını tek tek Milletvekilimiz Yasin Uğur’la beraber takip ettik. Şimdi de inşaatın başlaması ile çalışmaları yerinde incelemek için ziyarette bulunduk. Eski Yetiştirme Yurdunun bulunduğu alanda inşaatı başlayan ÇODEM kapsamında 1 adet idari bina Z+1 Kat (1152.78 m2’dir), 3 adet yaşam evi Z+1 kat
(3×422,45 m2) ve 1 adet güvenlik kulübesi (22 m2) oluşacak. Sözleşme bedeli 5 milyon 826 bin TL’dir. Burdur merkez ve tüm ilçelerimizde yapılacak olan tüm yatırımları yakından takip etmeye ve ilimize kazanması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ülkemiz, bölgemiz ve ilimiz yatırımlarına, “durmak yok, yola devam” bu süreçte her zaman destek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’a, Genel Müdürlerimize, Burdur Valimiz Sayın Ali Arslantaş’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde açıklamada yaptı.
“YAPTIĞIMIZ YATIRIMLARLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”
Burdur’da yeni yatırımlar için çalışmalarına devam ettiklerini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi” Burdur’umuzda yapımına başlanan ÇODEM inşaatında Milletvekilimiz Bayram Özçelik ve teşkilatımızla birlikte ziyarette bulunduk. Burdur Genelinde yapılan ve yapılacak olan tüm yatırımları Milletvekillerimizle birlikte yakından takip ediyor, İlimize kazandırmak İçin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Burdur’umuza hayırlı olsun.” Dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik’e, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti İl Başkan Yardımcıları eşlik etti.

HABER MERKEZİ