Başkan Alagöz, tedbirleri artırdı

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, “Çarşı, sokak ve işyerlerinde üst düzey denetimler olacak olup, halkımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmelerini önemle rica ediyorum” dedi.

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan risk haritasında Burdur’un kırmızı renge bürünmesinin ardından Burdur genelinde çalışmalar başladı. Bu kapsamda harekete geçen Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur’un mavi kategoriye girmesi için daha sıkı tedbirlerle çalışacaklarını belirtti.
“HEDEF “0” VAKA
Başkan Ümit Alagöz yaptığı açıklamada, “HEDEF “0” VAKA! İlçemizdeki vaka sayılarını sıfıra indirmek, Burdur’un mavi kategoriye kısa zamanda girmesine yardımcı olmak, dolayısıyla başta esnafımız olmak üzere tüm halkımızın kısıtlamalardan kaynaklanan mağduriyetini giderebilmek için tüm gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz. Yarından itibaren çarşı, sokak ve işyerlerinde üst düzey denetimler olacak olup, halkımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmelerini önemle rica ediyorum. Saygılarımla.” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ