Flaş Haber Yeni

BURDUR’DA ÖZ-OK MOBİLYA MAĞAZASI AÇILDI

İşletmeciliğini Nuri Özen, Sultan Nur Özen’in yaptığı Öz-Ok Mobilya Mağazası  5 Mayıs 2023 Cuma günü saat 14.302da Özgür Mahallesi eski otogar yanında açıldı.

Mağazanın açılışına Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı ve  Burdur Damızlık Sığır ve Yetiştiriciler Birliği Başkanı Kamil Özcan, AK Parti milletvekili adayı Volkan Mengi, MHP milletvekili adayı Andaç Özdemir, siyasi parti, sivil toplum örgüleri başkan ve temsilcilerinin katıldığı açılış programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Protokol konuşmaları ile devam etti.

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Kamil Özcan yaptığı konuşmada;  “Köyümüzden çıkan bir gencimizin böyle bir üretimin içerisinden gelip böyle Burdur’umuza böyle bir yatırım yapıp mağaza açmasını önemsiyoruz. Ve bunun Burdur ve Burdurlular tarafından da sahip çıkılmasını istiyoruz. Özellikle Burdur’umuzun sanayisi ve diğer turizmi olmayan bir il olduğunu düşünürsek Burdur’da kazanılan paranın Burdur’a yatırım yapılması onun için önem arz ediyor. Nuri kardeşimizi bu anlamda tebrik ediyorum. İnşallah yapmış olduğu bu yatırım ve açmış olduğu mağaza  hem ailesine hem kendisine hem çalışanlara hayırlara vesile olur diyor ve sizlerin de buraya Nuri kardeşimize, Burdurlumuza sahip çıkmanızı temenni ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

 

Hale Pak