Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. 

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. 

Vali Arslantaş mesajında şu görüşlere yer verdi;

 

“Manevi iklimiyle gönüllerimize huzur veren, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakırken, birlik beraberlik duygularının en üst seviyeye taşındığı, sevgi, saygı hoşgörü gibi hasletlerimizin pekiştiği bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar; inancı, kültürü ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın sevgi, saygı ve kardeşlik hisleriyle kucaklaştığı, dargınlıkların unutulduğu müstesna günlerdir.

 

Her ne kadar, yaşanan Deprem felaketi dolayısıyla, Ramazan Bayramını buruk bir şekilde karşılıyor olsakta, Devlet olarak Millet olarak hep birlikte yaralarımızı sararak, bu zor günlerin üstesinden geleceğiz. Bayram vesilesiyle yeşerteceğimiz umutlarımızla, toplumu saracak bizleri bütünleştirecek sıcak ve samimi yardımlaşma duygularıyla, bu mübarek günler vesilesiyle birlik ve beraberliğimizi daha da perçinleyeceğimize yürekten inanıyorum.

 

Sözlerime son verirken Bayramın İlimizde huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesini teminen ilgili kurumlarımız tarafından gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirtmek istiyorum. Özellikle seyehate çıkacak vatandaşlarımızdan isteğimiz, hız kuralları ve emniyet kemeri başta olmak üzere, trafik kurallarına titizlikle uymaları, yorgun ve uykusuz araç kullanılmamalarını önemle rica ediyorum.

 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyor, birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel bayramlara ulaşmak dileğiyle Burdurlu hemşehrilerimin ve aziz milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum." dedi. 

Haber Merkezi