Bucak Ziraat Odası Başkanlığı tarafından tarım danışmanlığı hizmeti kapsamında Gündoğdu, Karapınar ve Avdancık köylerinde üretim yapan çiftçiler, ziyaret edildi.

Bucak Ziraat Odasında görevli ziraat mühendisleri Tarım Danışmanlık hizmeti kapsamında Gündoğdu, Karapınar ve Avdancık köylerinde çiftçileri ziyaret etti. Gündoğdu Köyü ziyareti, Köy Muhtarı Cemal Çiçen eşliğinde Gündoğdu çiftçilerinin tarımsal üretime ilişkin soru ve sorunları yapılan çiftçi toplantısında ele alındı. Karapınar Köyü ziyareti, Bucak Ziraat Odası Meclis Üyemiz Mustafa İleri eşliğinde çiftçilerinin tarımsal üretime ilişkin soru ve sorunları yapılan çiftçi toplantısında ele alındı.

Avdancık köyü ziyaretinde Avdancık çiftçileri ziyaret edilirken, tarımsal üretim alanları, ziraat mühendisleri tarafından kontrol edildi ve ev ziyaretlerinde bulunuldu. Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel ziyaretlerle ilgili, “Tarımsal üretimin devamlılığı, hastalık ve zararlıların tespiti, üreticilerin üretim aşamasındaki karşılaştığı problemlerin ele alındığı ve raporlandığı ziyaretler de mühendislerimize eşlik eden köy muhtarlarına, köy temsilcilerine ve çiftçilere teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Hayal GİRİŞİM