Bucak Belediyesi, 27. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) fiziki yeterlilik sınavı için düzenlediği özel yetenek kurslarını sürdürüyor.  NNC Medya tarafından yapılan habere göre, bu yıl Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne toplam 7 bin polis alınacak olması, adayların Bucak Belediyesi’nin ücretsiz olarak düzenlediği Spor Özel Yetenek Kurslarına ilgisini daha da arttırdı.
PROFESYONEL ANTRENÖRLERLE EĞİTİMLER
Bucak Belediyesi 27. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Fiziki Yeterlilik Sınavına hazırlanan polis adayı gençlere eğitimler profesyonel antrenörler ile sunuluyor . Eğitimin ilk aşamasında adayların parkur eğitimleri öncesinde kondisyonlarını hazır hale getirebilmek için Bucak Kapalı Spor Salonunda eğitimlerini sürdürüyorlar.
“GENÇLER MEMNUN, BİZ MEMNUNUZ”
Parkur Kurslarının aralıksız devam ettiğini belirten Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi Polislik ve Bekçilik sınavına hazırlamak için açmış olduğumuz parkur kursumuz aralıksız devam ediyor. Verdiğimiz hizmetten gençlerimiz memnun, biz memnun daha ne olsun” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ