AK Partili Belediye Başkanları, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’un refakatinde Ankara’da temaslarda bulundu

AK Partili Belediye Başkanları, AK Parti AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’un refakatinde Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığını ziyaret etti. AK PartiliKemer, Bucak, Gölhisar, Ağlasun, Dirmil, Karamanlı Belediye Başkanları, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ı makamında ziyaret ederek, ilçelerdeki talepleri iletti. Belediye Başkanları görüşmenin ardından Bakan Yardımcısı Fatma Varank’a ilçelere ait yöresel hediyeler takdim etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

BİNALİ YILDIRIM’LA SELAMLAŞTILAR

İlçe Belediye Başkanları, Ankara ziyaretinin devamında Türkiye Büyük Millet Meclisinde de bulundular. Başkanlar, Genel Kurul arasında Meclis Fuayesinde son başbakan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’la karşılaştılar. Keyifli geçen sohbette Binali Yıldırım, ilçe belediye başkanlarının hatırını sorarak, Burdur halkına selamlarını iletti. Sohbet, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

İLÇELERİN TALEPLERİ AKTARILDI

Ankara temaslarını sosyal medya hesaplarından paylaşan AK Partili Belediye Başkanları, “Ankara ziyaretimiz kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Sayın Fatma Varank hanımefendiyi Milletvekillerimiz Sayın Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte Burdur İlçe Belediye Başkanları olarak ziyarette bulunduk. İlçemiz taleplerini ilettik. Kendisine Ağlasun Cevizini, Organik Dağ Kekiğimizi ve Ada Çayımızı ikram ettik. Nezaketleri ve bize zaman ayırdıkları için teşekkür ederim.

Mecliste son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ile sohbet etme şansı bulduk.  Ayrıca Ankara ziyaretlerimizde her zaman bize Bakanlıklar ve kurum ziyaretlerimizde önderlik eden Milletvekillerimiz Sayın Yasin Uğur ve Bayram Özçelik’e teşekkür ederim” bilgisini aktardılar.

Hayal GİRİŞİM