Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Belediye Meclis Üyeleri Cumhur İttifakı MHP’li Tefenni, Yusufça, Söğüt, Kızılkaya ve Çeltikçi Belediyelerini ziyaret etti. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partili Belediyeleri ziyaret programı kapsamında Belediye Meclis üyeleri Ahmet Gezmez, Ayşegül Altınsoy ve İsmail Başarır ile birlikte Tefenni, Yusufça, Söğüt, Kızılkaya ve Çeltikçi Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Ziyaret programına ilk olarak Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü makamında ziyaret ederek, yapılan hizmetler ve pandemi sürecinde yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundular. Ziyaret programının ikinci durağı Gölhisar İlçesine bağlı Yusufça Beldesi oldu. Belde Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Meclis Üyeleri Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan ile birlikte Yusufça esnaflarını ziyaret ettiler. Yusufça Beldesinde inşaatı son aşamaya gelen Hayırsever işadamı Kadir Ural tarafından yaptırılan Yusufça Havva-Kadir Ural Ortaokulunda incelemelerde bulundular.

Ziyaret programının üçüncü durağı Çavdır ilçesine bağlı özellikle domates üretimi ile meşhur olan Söğüt Beldesi oldu. Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper’i makamında ziyaret eden heyet görüş alışverişinde bulundular. Ziyaret programının dördüncü durağı Kızılkaya Beldesi oldu. Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör’ü makamında ziyaret etti. Kızılkaya Belediye Başkanı ile birlikte Kızılkaya Belediyesi şehit Muhittin Talha Çalışkan Belediye Lojmanlarında incelemelerde bulundular.

Programın son durağı Çeltikçi ilçesi oldu. Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Görüşmede pandemi süreci ve Belediye hizmetlerinin değerlendirildi, görüş alışverişinde bulundular. Ziyaret programını değerlendiren Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Burdur’da Cumhur ittifakı ortağımız olan Milliyetçi Hareket Partili Belediyelerimize Belediye Meclis Üyelerimiz  Ahmet Gezmez, Ayşegül Altınsoy ve İsmail Başarır ile birlikte Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü, Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’ı, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper’i, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör ve İlçemize sınır komşumuz Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın’ı  ziyaret ettik. Genel olarak Belediye hizmetleri ve pandemi süreci hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Belediyeler olarak karşılıklı işbirliği ve yardımlaşma içerisinde olacağız. Değerli Belediye Başkanı arkadaşlarımıza misafirperverliklerinden, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. İlimizde Cumhur İttifakı diğer bir belediyelerimiz olan Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan’ı ziyaret edecektik, ama Belediye Başkanı karantina sürecinde olduğu için Çavdır programımızı erteledik” dedi. HABER MERKEZİ