BESOB Başkanı Metin Sipahi, “2021 yılı esnaf ve sanatkâr yılı olmalı. Pandemi sürecinin olumsuz etkilerinin tamamının silindiği, taleplerin karşılandığı ve desteklerin arttığı bir yıl olmalı” dedi

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, yeni yılın esnaf ve sanatkarların yılı olmasını ve 2021 yılında kaybedilen tüm kazançların yeniden fazlaca elde edilmesini diledi. Esnaf camiasına ve ülkemize yeni yılın önce sağlık getirmesini dileyen BESOB Başkanı Metin Sipahi, “Bu yıl birçok olumsuz olay yaşandı. Bu olumsuzluklardan en çok etkilenen esnaf ve sanatkar kesimimiz 2021 yılında yeniden ayağı kaldırılmalıdır. Bu yıl esnaf ve sanatkârın yılı olmalı. Esnafın yeniden ayağa kalkması için desteklerin arttığı ve taleplerinin tamamının karşılanabildiği bir yeni yılın olmasını, ülkemizin sağlık ve huzura kavuşmasını, esnafımızın bereketli ve bol kazançlı dönemlerine geri dönmesini diliyorum” dedi.

“YENİ YIL ÜLKEMİZE SAĞLIK ESNAFIMIZA KAZANÇLA GELSİN”

2021 yılının pandemi sürecinin olumsuz etkilerinin tamamen silindiği, esnafın taleplerinin karşılandığı ve desteklerin arttığı bir yıl olmasını temenni eden Başkan Sipahi, “Esnafımız da 2021 yılına umutsuz bakmamalı. 2021 yılı esnaf ve sanatkâr yılı olmalı. Pandemi sürecinin olumsuz etkilerinin tamamının silindiği, taleplerin karşılandığı ve desteklerin arttığı bir yıl olmalı. Bu yılın ülkemize sağlık, esnafımıza bol kazanç ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Tüm esnaf camiamız adına yeni yılın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Hayal GİRİŞİM