Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, “Kuraklık ve barajımızda su doluluk oranı çok düşük seviyede olduğundan, çiftçilerimiz mağduriyetini en az seviyeye indirmek ve Üretimi artırmak için sondaj çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçede 5’inci sondaj çalışmalarının tamamlandığını müjdeledi.  Sosyal medya hesabından müjdeyi veren Başkan Selimoğlu, “5’inci yeni sondajımız tamamlandı. Kuraklık ve barajımızda su doluluk oranı çok düşük seviyede olduğundan, çiftçilerimiz mağduriyetini en az seviyeye indirmek ve Üretimi artırmak için sondaj çalışmalarımız devam ediyor.

Gebiz mevkiindeki sondaj açma çalışmamız tamamlandı, borular döşendi. Daha fazla arazinin sulanabilmesi için sulama hatlarını genişletiyoruz Bu zor günlerde bizlere destek olan Tarla Sahibi Ömer Saka’ya, Sondajcı Recep Karakurt’a çalışanlarına ve fedakarca çalışan tüm Belediye personelime şahsım ve Karamanlı adına teşekkür ediyorum Yeni sondajımız hayırlı ve bereketli olsun inşallah. Her zaman çiftçimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ